Stephen Collins, alias reverend Camden, sa priznal k obťažovaniu maloletých dievčat!

NETKY.SK • 17 December 2014, 21:11 • 2 min
Stephen Collins, alias reverend Camden, sa priznal k obťažovaniu maloletých dievčat!

LOS ANGELES - Americký herec Stephen Collins sa priznal k sexuálnemu obťažovaniu troch maloletých dievčat.

slovakia

left justify in out

Collinsa začali vyšetrovať po tom, ako sa na verejnosť dostala nahrávka, na ktorej herec rozprával o incidentoch s tromi dievčatami vo veku od jedenásť do trinásť rokov. Záznam vytvorila bez hercovho vedomia v roku 2012 manželka Faye Grant počas spoločných návštev manželskej poradne. Dvojica sa v súčasnosti rozvádza.

 

Šesťdesiatsedemročný predstaviteľ kňaza a otca Erica Camdena zo seriálu V siedmom nebi (1996 - 2007) poskytol nové informácie vo vyhlásení, ktoré zverejnil americký týždenník People. "Pred 40 rokmi som urobil niečo skutočne zlé a hlboko to ľutujem. Odvtedy sa to snažím odčiniť. Rozhodol som sa zverejniť toto vyhlásenie, pretože pred dvoma mesiacmi viaceré médiá ponúkli nahrávky, o ktoré sa postarala moja vtedajšia manželka Faye Grant počas dôverných manželských terapeutických sedení z januára 2012. Nahrávky vznikli bez toho, aby sme o tom ja a terapeut vedeli a súhlasili s tým. Na záznamoch opisujem udalosti, ktoré sa stali pred 20, 32 a 40 rokmi," uviedol. 

 

Herec taktiež vyhlásil, že sa jednej zo žien ospravedlnil pred 15 rokmi. "Ospravedlnil som sa jej a bola neobyčajne milosrdná," objasnil. Collins tiež dodal, že sa neospravedlnil ostatným dvom ženám, z ktorých jedna je v súčasnosti päťdesiatnička a druhá tridsiatnička, lebo si uvedomil, že im tak "otvorí staré rany". Jednou z hercových obetí bola príbuzná jeho prvej manželky Marjorie Weinman, ďalšou dcéra jeho susedov v Los Angeles a tretia pochádzala z New Yorku. Prípad začala po zverejnení vyšetrovať polícia v New Yorku aj v Kalifornii. 

 

Škandál sa negatívne podpísal aj na hercovej kariére. Predstavitelia televízie ABC informovali, že Collinsa vystrihli z pripravovanej epizódy štvrtej sezóny seriálu Škandál (2012), v ktorom sa už raz objavil. Prišiel aj o úlohu v pripravovanom pokračovaní komédie Macík (2012). Stanica Up TV zas po prevalení sa škandálu stiahla z vysielania reprízy seriálu V siedmom nebi a magazín The Wrap informoval, že Collins rezignoval na svoj post v odborovej organizácii Screen Actors Guild-American Federation of Television and Radio Artists (SAG-AFTRA). 

Stephen Collins je známy najmä vďaka spomínanému seriálu V siedmom nebi. Okrem toho si zahral v snímkach Všetci prezidentovi muži (1976), Star Trek: Film (1979), Jumpin' Jack Flash (1986), Klub odložených žien (1996), Šialená jazda (1999) alebo Krvavý diamant (2006). Collins sa okrem herectva venuje aj hudbe. Na konte má albumy Sondheim: Putting It Together (1993), Stephen Collins (2003) a The Hits Of Rick Nelson (2005). Je tiež autorom dvoch kníh. 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies