Snem Siete má priniesť zásadný postoj k volebnej kampani

NETKY.SK • 1 September 2015, 09:40 • 2 min
Snem Siete má priniesť zásadný postoj k volebnej kampani

BRATISLAVA/PREŠOV - Zásadný postoj k začínajúcej predvolebnej kampani má priniesť druhý snem mimoparlamentnej strany Sieť, ktorý sa dnes uskutoční v Prešove. Delegátov čaká aj schvaľovanie straníckeho programu, diskusia o stanovách a voľba predsedníctva.

slovakia

left justify in out

"Ľudia sú znechutení intrigami a hrami starej politiky, ktoré sa s blížiacimi voľbami dostávajú stále viac a viac do popredia. Preto ponúknem snemu návrh zásadného postoja Siete k volebnej kampani," uviedol pre TASR predseda strany Radoslav Procházka.

 

Snem sa bude zaoberať aj programovými východiskami, ktoré pripravili pracovné skupiny Siete. "Snem sa volá 'Dobrý štát slúži ľuďom' a má ambíciu pomenovať, ako by takýto dobrý štát mal vyzerať," poznamenal Procházka.

 

Poslanec NR SR a vedúci stálej pracovnej skupiny Siete pre vnútornú bezpečnosť Martin Fedor už skôr pre TASR uviedol, že Sieť združuje spoľahlivých a kompetentných ľudí, ktorí dokážu posunúť Slovensko dopredu. Verí preto, že stranícky snem vydá pozitívny odkaz pre Slovensko, že je koho voliť. "Do Siete som vstúpil preto, že to je strana, ktorej ambíciou je nielen dostať sa do parlamentu, ale aj postaviť alternatívu voči jednofarebnej vláde Roberta Fica a najmä posunúť Slovensko po rokoch stagnácie vpred," pripomenul Fedor.

 

Vyzdvihol, že tím ľudí zo Siete sa sústredí na vecné témy, problémy ľudí a fungovanie štátu, a nie osobným sporom. "Slovensko potrebuje novú politiku, ktorá nebude otravovať neustálymi osobnými spormi," zdôraznil.

Šéfa strany Radoslava Procházku považuje Fedor za inšpirujúceho lídra s jasnou víziou o fungovaní štátu, ktorému dôveruje. Od snemu Fedor očakáva, že tímu dodá energiu do volieb a voličom pozitívny signál, že je koho voliť.

 

 



twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies