Slovan Bratislava - HC'05 Banská Bystrica 1:2 pp, hlasy trénerov

NETKY.SK • 20 Október 2010, 07:36 • 2 min
Slovan Bratislava - HC'05 Banská Bystrica 1:2 pp, hlasy trénerov

Slovan Bratislava - HC'05 Banská Bystrica 1:2 pp, hlasy trénerov

slovakia

left justify in out

img

Milan Staš, tréner Banskej Bystrice: "Prvá tretina bola z obidvoch strán takticky vedená. V druhej sa obraz hry nezmenil. Do tretej sme sa chceli naštartovať, ale dnes nás nohy neposlúchali a nedokázali sme vystupňovať tempo. Som rád, že v predĺžení sme využili presilovku lišiackym gólom Tománka. Sme radi, že sme vyhrali na Slovane a môžme ísť spokojní domov."
Pavel Hynek, tréner Slovana: "Súhlasím s kolegom, bol to takticky vedený zápas z oboch strán. Zápasu však nechýbala ani určitá urputnosť zo strany hráčov. V prvej tretine sme si vynútili presilovky, hosťom zase patril začiatok druhej tretiny. V treťom dejstve sme si vypracovali jednu gólovú šancu, ale aj hostia mali možnosti. V predĺžení prišlo zbytočné vylúčenie a súper to dokázal pretlačiť na svoju stranu. Čo sa týka Kováčika, má iba narazený bok, nemalo by to byť nič vážne."

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies