Šarapovová sa znovu postarala o rozruch! Preverujú jej obchodné aktivity

NETKY.SK • 22 November 2017, 13:48 • 2 min
Šarapovová sa znovu postarala o rozruch! Preverujú jej obchodné aktivity

NAÍ DILLÍ - Indická polícia od 16. novembra vyšetruje podozrenie z realitného podvodu pri projekte, ktorý propagovala ruská tenistka Maria Šarapovová vrátane poskytnutia svojho mena.

slovakia

left justify in out

Spoločnosť Homestead Infrastructure Development vyzbierala od záujemcov v prepočte milióny amerických dolárov, ale z luxusného bývania, ktoré si tým predplatili, zatiaľ nič nie je. Niekdajšia jednotka svetového rebríčka Šarapovová v novembri 2012 osobne bola pri slávnostnom spustení výstavby apartmánov "Ballet by Sharapova".

 

Kolaudácia bola naplánovaná na vlaňajšok. Právnik jedného z klientov Pijuš Singh teraz vyhlásil, že renomé hráčky bolo dôvodom, pre ktorý budúci majitelia nehnuteľností investovali financie. Bytový komplex v Gurgaone na periférii Naí Dillí mal disponovať vlastným helipadom, tenisovou akadémiou a ďalšími lákadlami.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Roman Bekö

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies