FOTO Sagan sa bude výrazne líšiť od kolegov v Tinkoff-Saxo

NETKY.SK • 19 December 2014, 18:9 • 2 min
FOTO Sagan sa bude výrazne líšiť od kolegov v Tinkoff-Saxo

MOSKVA - Slovenský cyklista Peter Sagan bude minimálne do záveru júna 2015 výrazne odlíšený od nových tímových kolegov z družstva Tinkoff-Saxo.

slovakia

left justify in out

Kým Alberto Contador či Rafal Majka budú jazdiť vo svietivých žltých dresoch doplnených o modrú farbu s modro-žltými cyklistickými nohavicami, Peter Sagan bude mať vrchnú časť odevu vo farbách slovenskej trikolóry bielo-modro-červený. Dvadsaťštyriročný Žilinčan je úradujúcim majstrom Slovenska a má právo nosiť majstrovský dres s logami zamestnávateľa a sponzorov. Novú kolekciu predstavili zástupcovia Tinkoff-Saxo na piatkovej prezentácii v Moskve, na ktorej nechýbali ani najväčšie hviezdy družstva. V ruskej metropole je od štvrtka aj Peter Sagan, presunul sa tam z Monaka.

 

 

 

Okrem Slováka bude mať odlišný dres aj Michael Valgren, ktorý je úradujúcim majstrom Dánska. Národné šampionáty sa budú konať v závere júna a dovtedy môžu súčasní šampióni nosiť majstrovské dresy. 

 

Alberto Contador budú mať na sebe menej modrej a viac žltej v porovnaní so sezónou 2014. Svietivé farby by mali cyklistom uľahčiť aj orientáciu v pelotóne. 

"Som hrdý, že sa nám podarilo utvoriť tím s veľkým bojovým duchom. Fanúšikovia z celého sveta budú podporovať športovcov, na ktorých dresoch nechýba ruská vlajka a cyrilika," uviedol šéf a hlavný sponzor tímu Tinkoff-Saxo Oleg Tiňkov. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona