SACR prezentuje zimné produkty na veľtrhu UITM v Kyjeve

NETKY.SK • 8 Október 2010, 12:10 • 2 min
SACR prezentuje zimné produkty na veľtrhu UITM v Kyjeve

SACR prezentuje zimné produkty na veľtrhu UITM v Kyjeve

slovakia

left justify in out

img

Do slovenských lyžiarskych stredísk a liečebných kúpeľov v nastávajúcej zimnej sezóne už tretí deň návštevníkov  medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu UITM v Kyjeve (6. - 8. 10.) pozýva Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR).
      V národnom stánku Slovenska sa o priazeň ukrajinských cestovných kancelárií (CK) a návštevníkov uchádzajú aj mesto Vysoké Tatry, obce Liptovská Sielnica, Demänovská Dolina, Ždiar, Hokovce, Slovenské liečebné kúpele Piešťany a vybrané CK - Forton Travel, Ski Travel – Proevents a LG Trade. Do stánku prišli informovať o režime vydávania schengenských víz a možnosti uľahčenia tohto procesu medzi Ukrajinou a Slovenskom konzul SR v Kyjeve Dušan Garbarčík a honorárni konzuli. So zástupcami SACR a vystavovateľmi o tejto problematike diskutovali s cieľom, aby platný režim pomohol výjazdovej turistike z Ukrajiny na Slovensko.
      Tohtoročný 17. ročník je opäť najväčším jesenným veľtrhom na Ukrajine s ponukou na zimnú sezónu 2010/2011. Prezentuje sa 750 vystavovateľov zo 40 krajín. Tematicky je zameraný predovšetkým na produkty zimnej dovolenky, liečebné kúpele, poznávacie zájazdy, detský a mládežnícky turizmus a prežitie aktívnej dovolenky.
      Informáciu zverejnila SACR na svojej internetovej stránke.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies