Prezident Andrej Kiska strávi sviatky v rodinnom kruhu

NETKY.SK • 23 December 2015, 10:00 • 2 min
Prezident Andrej Kiska strávi sviatky v rodinnom kruhu

BRATISLAVA - Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska strávi vianočné sviatky v rodinnom kruhu. Na štedrovečernom stole nebude ani tento rok chýbať kapor pripravený podľa jeho špeciálneho receptu.

slovakia

left justify in out

„Na Štedrý deň budem doma s rodinou. Stromček zdobíme spolu s deťmi, ktoré majú tendenciu vyzdobiť len miesta kam dočiahnu, mojou úlohou je to potom esteticky vyladiť. Syn je ešte malý a verí, že darčeky nosí Ježiško, takže nás čaká malé divadielko. Mojou úlohou je tiež príprava kapra, mám na to špeciálny recept. Manželka zasa varí úžasnú kapustnicu,“ prezradil svoje plány na Vianoce.


Ako ďalej uviedol, s rokom 2015 sa rozlúči v podobnom duchu. „Na Silvestra budem v kruhu najbližších priateľov. Počas roka trávim veľa času bez rodiny a detí, a preto si ich chcem užiť. Prvého budem v Bratislave a zúčastním sa na ekumenickej bohoslužbe Te Deum,“ prezradil.


A čo si prezident Kiska želá najviac do nového roku? „Všetkým ľuďom želám, aby im vianočná nálada, pokoj, láska a pochopenie zostali po celý rok,” uviedol na záver.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies