Podľa majiteľa Red Bullu predĺži Webber kontrakt s tímom, nevidí problém

NETKY.SK • 15 Júl 2011, 11:18 • 2 min
Podľa majiteľa Red Bullu predĺži Webber kontrakt s tímom, nevidí problém

Podľa majiteľa Red Bullu predĺži Webber kontrakt s tímom, nevidí problém

slovakia

left justify in out

img

Austrálsky pilot seriálu Formula 1 Mark Webber predĺži kontrakt so stajňou Red Bull. V stredu o tom informoval majiteľ tímu Dietrich Mateschitz.
      "Mark Webber s nami predĺži zmluvu. To sa určite stane. V tíme je veľmi populárny, cíti sa u nás dobre a máme s ním excelentný vzťah. On to vie a my to vieme tiež," uviedol Mateschitz pre portál autosport.com. "Aby som bol úprimný, Mark nemá lepšiu možnosť, ako je najrýchlejšie auto a my nemáme lepšiu možnosť na rýchleho pretekára," dodal.
      Podľa rakúskeho miliardára neexistujú pochybnosti o tom, že 34-ročný Webber počas minulotýždňovej Veľkej ceny Británie ignoroval tímové rozkazy. Neuposlúchnutie tímových rozkazov na poslednej Grand prix však podľa neho nie je problémom. Austrálčan chcel predbehnúť tímového kolegu a lídra priebežného poradia Sebastiana Vettela, ale vedenie Red Bullu mu dalo jasný signál, aby tak nerobil.
      "Toto pre nás nie je problém. Sebastian si uvedomoval, že Fernando Alonso z Ferrari je nedostihnuteľný a tak si udržiaval svoju pozíciu. Tak nechal Marka prísť blízko. Bol by veľmi zlý pretekár, keby sa nepokúsil atakovať jeho pozíciu," uzavrel debatu na túto tému majiteľ stajne.
Zdroj: TASR/Reuterstwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies