Phelps stále nestráca motiváciu, koncentruje sa na MS a olympiádu

NETKY.SK • 18 Október 2010, 08:09 • 2 min
Phelps stále nestráca motiváciu, koncentruje sa na MS a olympiádu

Phelps stále nestráca motiváciu, koncentruje sa na MS a olympiádu - Ostatné športy Fenomenálny americký plavec Michael Phelps ešte stále nedosiahol v bazéne všetky ciele, ktoré si vytýčil. Momentálne sa podľa vlastných slov sústredí na majstrovstvá sveta

slovakia

left justify in out

img

Fenomenálny americký plavec Michael Phelps ešte stále nedosiahol v bazéne všetky ciele, ktoré si vytýčil. Momentálne sa podľa vlastných slov sústredí na majstrovstvá sveta v nasledujúcom roku a OH 2012 v Londýne.
      "Po tejto nie celkom vydarenej sezóne je mojím hlavným cieľom účasť na majstrovstvách sveta. Chcel by som tam zaplávať čo najlepšie. Dúfam, že sa mi bude dariť aj na olympijskej kvalifikácii," povedal Phelps. "Ešte stále mám pred sebou ciele, ktoré chcem dosiahnuť," dodal držiteľ 14 zlatých olympijských medailí.
      Phelpsov dlhoročný tréner Bob Bowman nedávno verejne priznal, že jeho zverenec už nie je najlepším plavcom na svete. Toto označenie si podľa neho zaslúži ďalší Američan Ryan Lochte, ktorý v lete na národnom šampionáte USA zdolal Phelpsa v polohových pretekoch na 200 m i v disciplíne 200 m znak. Na Panpacifických majstrovstvách získal Lochte šesť zlatých medailí oproti piatim Phelpsovým.
      Phelps napriek tomu verí, že ho kouč Bowman opäť dokáže vytiahnuť na absolútny vrchol. "Okrem mňa je tu ešte jeden človek, ktorý mi pomôže dosiahnuť moje ciele. Tým mužom je môj tréner," povedal 25-ročný plavec.

Zdroj: TASR/APtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies