Paralympijské: Malenovský vo finále 7., zlato do SAE

NETKY.SK • 4 September 2012, 11:19 • 2 min
Paralympijské: Malenovský vo finále 7., zlato do SAE

Paralympijské: Malenovský vo finále 7., zlato do SAE

slovakia

left justify in out

imgZ trojice slovenských športových strelcov v kvalifikácii ľubovoľnej malokalibrovky 60 v ľahu bez rozdielu kategórií postúpil v utorok na paralympjskáých hrách v Londýne do finále Radoslav Malenovský. V ňom napokon obsadil výkonom 101,7 bodov, resp. celkovým nástrelom 690,7 konečné siedme miesto.
      Zlatú medailu si vystrieľal Abdulla Sultan Ani Alary zo Spojených arabských emirátov výkonom 102,8 a hoci nebol najlepší, s výkonom z kvalifikácie (592) mu to napokon na triumf stačilo o dve desatiny (694,8). Striebro putuje do Španielska vďaka Juanovi Antoniovi Saavedrovi Reinaldovi, bronz získal domáci Matthew Skelhon.
      Malenovský sa do finále dostal zo šiestej priečky výkonom 589. Z ďalších Slovákov Jozef Široký skončil na 17. mieste s 586 bodmi a Veronika Vadovičová na 29. s 579 b.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies