Ostávam v Chelsea! Cole odmieta špekulácie o prestupe do PSG

NETKY.SK • 6 August 2012, 12:23 • 2 min
Ostávam v Chelsea! Cole odmieta špekulácie o prestupe do PSG

Ostávam v Chelsea! Cole odmieta špekulácie o prestupe do PSG - Futbal LONDÝN – Obranca Chelsea, Ashley Cole, vylúčil špekulácie o jeho možnom prestupe do francúzskeho Parížu Saint-Germain.

slovakia

left justify in out

imgLONDÝN – Obranca Chelsea, Ashley Cole, vylúčil špekulácie o jeho možnom prestupe do francúzskeho Parížu Saint-Germain. Hráč trvá na tom, že rokovania o novej zmluve na Stamford Bridge stále prebiehajú. Jeho budúcnosť je už dlho predmetom špekulácií, keďže 31-ročnému obrancovi začína posledný rok zmluvy s Chelsea.

Bolo oznámené, že Chelsea bude rokovať s Coleom o predĺžení zmluvy, ale objavili sa aj správy, ktoré hovorili o platových požiadavkách hráča vo výške 200.000 libier týždenne.
Cole však na sociálnej sieti Twitter poprel tieto správy o svojich platových požiadavkách a vysvetlil, že rozhovory sa ešte len začali: "Rokovania o zmluve sa len začali a 200 tisíc  by som nikdy nežiadal.."twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies