Od soboty večera je v uliciach hlavného mesta 54 posypových vozidiel

NETKY.SK • 28 December 2014, 12:1 • 2 min
Od soboty večera je v uliciach hlavného mesta 54 posypových vozidiel

BRATISLAVA - Bratislavská samospráva monitoruje stav počasia a reaguje na vzniknuté situácie súvisiace so zjazdnosťou komunikácií a verejných priestranstiev, ktorá je zhoršená v dôsledku počasia.

slovakia

left justify in out

V teréne je tak od soboty (27. 12.) večera 54 posypových vozidiel a 89 pracovníkov. Tí postupne zabezpečujú zjazdnosť cestných komunikácií a verejných priestranstiev v hlavnom meste. TASR o tom informovala hovorkyňa mesta Bratislavy Ivana Skokanová.
      

Podľa jej slov, bratislavský primátor Ivo Nesrovnal konzultuje vzniknutú situáciu v meste s Dopravným podnikom Bratislava (DPB), ktorý v spolupráci s Oddelením správy komunikácií Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava monitoruje stav vozoviek. 
      

"Premávka MHD je už plne obnovená. V teréne je v plnom nasadení nielen technika, ale aj personál. Prosím však vodičov o trpezlivosť," skonštatoval Nesrovnal. Ako ďalej uviedol, na postupnom odstraňovaní komplikácií spôsobených počasím hlavné mesto pracuje a vyzýva vodičov a peších k opatrnosti.
      

Podľa Skokanovej bolo počas uplynulých hodín vydaných viacero príkazov na posyp ciest v Bratislave.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona