Obyčajný poslanec Škripek karhal plénum za hrubé správanie

NETKY.SK • 2 August 2012, 06:39 • 2 min
Obyčajný poslanec Škripek karhal plénum za hrubé správanie

Obyčajný poslanec Škripek karhal plénum za hrubé správanie - Politika Poslanci Národnej rady SR sa k sebe nesprávajú pekne. Myslí si to ich kolega z klubu OĽaNO Branislav Škripek, ktorý plénum za nevhodné správanie dnes kritizoval.

slovakia

left justify in out

img

Poslanci Národnej rady SR sa k sebe nesprávajú pekne. Myslí si to ich kolega z klubu OĽaNO Branislav Škripek, ktorý plénum za nevhodné správanie dnes kritizoval.
      Dotklo sa ho, že poslanci sa navzájom zhadzujú a sú na seba hrubí. Podľa neho to v žiadnom prípade nie je v poriadku. Podľa Škripeka to vplýva aj na národ, ktorý správanie sa členov snemovne sleduje. "Národ nás pozoruje a je hrubý a správa sa rovnako ako my tu," upozornil svojich kolegov obyčajný poslanec.
      V pléne sa momentálne veľa hovorí o ekonomických opatreniach, ktoré majú riešiť situáciu Slovenska. Škripek však nevidí riešenie problémov slovenského národa len v ekonomike. Myslí si, že treba niečo robiť s morálkou. "Kým v tejto krajine nebude vládnuť morálka, bude sa kradnúť a nebude to v poriadku," poučil zákonodárny zbor.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies