O2 poskytne 50-% zľavu na faktúre a kredit postihnutým povodňami

NETKY.SK • 20 August 2010, 12:2 • 2 min
O2 poskytne 50-% zľavu na faktúre a kredit postihnutým povodňami

O2 poskytne 50-% zľavu na faktúre a kredit postihnutým povodňami

slovakia

left justify in out

Spoločnosť Telefónica O2 Slovakia poskytne obyvateľom zasiahnutým povodňami 50-% zľavu na volania z mobilného telefónu po dobu dvoch zúčtovacích období. Mobilný operátor predpokladá, že občania postihnutí povodňou budú mať zvýšenú potrebu komunikovať.
      Majitelia predplatených kariet môžu získať 5-krát po každom dobití kredit navyše po dobu 13 mesiacov v celkovej hodnote 16,60 eura (pri každom dobití 3,32 eura).
      Okrem toho O2 ponúka možnosť bezplatného znovuvydania stratenej alebo poškodenej SIM karty s rovnakým telefónnym číslom. Individuálne bude posudzované aj zmrazenie a vymáhanie existujúcich pohľadávok až po dobu 3 mesiacov. O uvedenú pomoc môže zákazník požiadať v predajniach O2 do konca septembra 2010.
      Pre priznanie výhod je treba predložiť doklad totožnosti (alebo náhradný doklad) a niektorý z dokumentov dôkazne svedčiacich o tom, že zákazník bol významnou mierou postihnutý následkami živelnej pohromy. Môže ísť napríklad o doklad o poskytnutí dávky mimoriadnej okamžitej pomoci v hmotnej núdzi, protokol o poistnom plnení, potvrdenie mestského či obecného úradu, potvrdenie poisťovne o škodovej udalosti, alebo akýkoľvek iný dokument dokladajúci skutočnosť, že žiadateľ bol výrazne zasiahnutý živelnou pohromou.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona