O bývalý Furyho titul Glazkov a Martin

NETKY.SK • 10 December 2015, 13:37 • 2 min
O bývalý Furyho titul Glazkov a Martin

SPRINGFIELD - Superťažká hmotnostná kategória sa triešti, opasky majstra sveta podstatných organizácií sa rozdelia už medzi troch profesionálnych boxerov.

slovakia

left justify in out

Titul WBC patrí Američanovi Deontayovi Wilderovi, WBA (Super) a WBO zostali Britovi Tysonovi Furymu. Ten však tento týždeň prišiel o poctu verzie IBF, keďže kontrakt ho zaviazal k odvete s bývalým šampiónom Vladimirom Kličkom z Ukrajiny.

O posledný z vymenovaných opaskov budú bojovať doterajší prednostný vyzývateľ IBF Viačeslav Glazkov proti Charlesovi Martinovi, ktorý je štvorkou v hierarchii superťažkej váhy predmetnej organizácie. Promotéri 31-ročného Ukrajinca a o dva roky mladšieho Američana sa odmietli baviť o finančnej hodnote súboja. Tú stanoví aukcia, zvíťazí, pochopiteľne, vyššia ponuka. Úspešná strana potom rozhodne o termíne a dejisku titulového zápasu.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies