Návrhár Mikloško sa teší na Vianoce s rodinou

NETKY.SK • 23 December 2014, 15:34 • 2 min
Návrhár Mikloško sa teší na Vianoce s rodinou

BRATISLAVA - Známy slovenský dizajnér Fero Mikloško bude tráviť sviatky v kruhu svojich najbližších.

slovakia

left justify in out

"Tento rok to máme naplánované tak vtipne, že budeme spolu celá rodina, teda z mojej strany," opísal svoje tohtoročné vianočné plány návrhár, ktorý žije v Bratislave s partnerom Rasťom Holubcom a dvoma psami. Mikloško sa teší, že si na Vianoce oddýchne od práce a stresu, keďže len nedávno predstavil svoju najnovšiu kolekciu spoločenských šiat a hneď po sviatkoch ho čaká dôležitá plesová sezóna, spolu s množstvom nadšených zákazníčok.

 

Na slovenské Vianoce sa k nemu chystá sestra aj s deťmi z Talianska, druhá sestra s rodinou a náladu im bude zlepšovať aj niekoľko štvornohých miláčikov. "Dôjdu obidve sestry, sestrine deti, bude nás dostatočne veľa. Síce mám najmenší byt zo všetkých súrodencov, ale bude sa to konať u nás. A teším sa, lebo sestra má nového psíka, ja mám dvoch psov, tak uvidíme, ako budú medzi sebou reagovať. Budú to dosť veselé Vianoce, predpokladám," uviedol v rozhovore pre agentúru SITA. 

 

Tradičnú slovenskú štedrú večeru bude musieť Mikloško mierne prispôsobiť synovcom z Talianska, ktorí sú zvyknutí na ľahšiu kuchyňu, ako náš tradičný zemiakový šalát. "Bude to trošku miešané slovensko-talianske, keďže sestra je zvyknutá aj s deťmi na ľahšie šaláty, ako sú naše, takže bude to taký mix. Ale určite doprajeme tým synovcom aj trošku klasického vianočného jedla. Vždy, keď som v Taliansku, musím im vysmažiť naše rezne, takže sa na to určite tešia," prezradil. 

 

Čo sa týka vianočných aktivít počas Štedrého dňa, veľa z nich u Fera Mikloška a Rasťa Holubca ustupuje voľnému programu. Vianočné rozprávky, prechádzky v meste či ozdobovanie stromčeka u nich nahrádza zábavnejší "vianočný žúr". "Snažíme sa, ale akonáhle otvorím prvú fľašu prosecca, je to už len o veľmi príjemnom žúre," zasmial sa Mikloško. 

 

Predvianočné stresy s nakupovaním darčekov si známy dizajnér ušetril pohodlným nakupovaním z domu. "Darčeky nakupujem na internete, je to najrýchlejšie a najvhodnejšie. V podstate som taký človek, ktorý viac obdarováva ako prijíma, lebo všetci sa mi nevedia trafiť do môjho vkusu alebo toho, čo by som chcel, ale budem aj niečím prekvapený, samozrejme," uzavrel.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies