Na Pasienkoch si v piatok uctia Petra Rajniaka

NETKY.SK • 5 November 2018, 13:47 • 2 min
Na Pasienkoch si v piatok uctia Petra Rajniaka

Bratislava - V bratislavskej hale na Pasienkoch si v piatok 9. novembra od 17.45 h uctia bývalého česko-slovenského basketbalového reprezentanta Petra Rajniaka. Účastník OH 1980 v Moskve, MS 1982 v Kolumbii a dvojnásobný medailista z ME zomrel 4. februára 2000 vo veku 46 rokov.

slovakia

left justify in out

Na akcii, ktorú organizujú občianske združenie Aby hviezdy nehasli a BK Inter Bratislava, nebudú chýbať Rajniakova manželka Katarína a jeho synovia Martin s Petrom. Informovali o tom predstavitelia Interu prostredníctvom tlačovej správy.

 

Popri Stanislavovi Kropilákovi by mali byť na slávnosti pred ligovým zápasom Inter – Žilina aj ďalší velikáni česko-slovenského basketbalu - bývalí Rajniakovi spoluhráči Jiří Pospíšil, Vlastimil Havlík, Jaroslav Skála, Jiří Okáč, Jiří Jandák, Pavol Bojanovský, Marián Kotleba, Justín Sedlák, Oto Matický, Ljuben Hagara, Jozef Michalko, Ján Plesník, Ľudovít Kristiník a Ján Kevenský.

 

 

 

 

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Roman Bekö
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies