Majetkové priznania ešte nedoručili viacerí poslanci, vrátane I. Matoviča

NETKY.SK • 10 August 2010, 11:20 • 2 min
Majetkové priznania ešte nedoručili viacerí poslanci, vrátane I. Matoviča

Majetkové priznania ešte nedoručili viacerí poslanci, vrátane I. Matoviča

slovakia

left justify in out

Parlamentný výbor pre nezlučiteľnosť funkcií ešte nemá majetkové priznania všetkých poslancov Národnej rady SR. Chýba mu napríklad aj priznanie poslanca SaS Igora Matoviča z hnutia Obyčajní ľudia. Pre TASR to dnes potvrdila predsedníčka výboru Renáta Zmajkovičová (Smer-SD).
      Doplnila, že majetkové priznania zatiaľ výboru nedoručili aj iní poslanci za stranu SaS, ďalej traja poslanci za Smer-SD a za SNS jeden poslanec. "Ale musíme rátať určitý čas, pretože je dôležitá aj podacia pečiatka. Mohli totiž využiť to právo, že posielali včera (pondelok 9.8.)," upozornila s tým, že napríklad poslankyňa SaS Natália Blahová podala majetkové priznanie dnes. "Takže je tam jednodňové oneskorenie," poznamenala Zmajkovičová.
      Výbor bude ešte čakať na chýbajúce dokumenty. "Predpokladám, že poslanci si splnili svoju povinnosť a poslali svoje majetkové priznanie aspoň poštou," uzavrela šéfka výboru, ktorý sa bude majetkovými priznaniami zaoberať.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona