M. Lajčák sa s rakúskym partnerom zúčastnia na charitatívnom tenisovom turnaji

NETKY.SK • 13 Júl 2012, 11:16 • 2 min
M. Lajčák sa s rakúskym partnerom zúčastnia na charitatívnom tenisovom turnaji

M. Lajčák sa s rakúskym partnerom zúčastnia na charitatívnom tenisovom turnaji - Politika Po tom, ako podpredseda vlády a minister zahraničných vecí SR Miroslav Lajčák navštívil 10.

slovakia

left justify in out

img

Po tom, ako podpredseda vlády a minister zahraničných vecí SR Miroslav Lajčák navštívil 10. júla 2012 spolu s rakúskym vicekancelárom a ministrom zahraničných vecí a európskych vecí Michaelom Spindeleggerom Macedónsko, pokračuje ich dobrá spolupráca na menej formálnej úrovni.
      Nadchádzajúcu nedeľu 15. júla 2012 sa zúčastnia na charitatívnom tenisovom turnaji "Tennis Charity Turnier 2012" v športovom stredisku Fontana v dolnorakúskej obci Oberwaltersdorf. Na podujatie - pod záštitou rakúskeho vicekancelára - prijali pozvanie viacerí predstavitelia spolkovej vlády a parlamentu, veľvyslanci akreditovaní vo Viedni, novinári či predstavitelia hospodárskeho a kultúrneho života. Výťažok z turnaja bude venovaný Detskému mestečku (SOS Kinderdorf) v Nepále a v Grécku.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies