Kapela Peter Bič Project vydala VIDEOklip k piesni Just a story z rovnomenného albumu

NETKY.SK • 18 Február 2016, 15:17 • 2 min
Kapela Peter Bič Project vydala VIDEOklip k piesni Just a story z rovnomenného albumu

BRATISLAVA - Košickí muzikanti, ktorí so svojou skladbou Hey now bodovali po celom svete, zverejnili nový videoklip. Jeho dej zachytáva krátky milostný príbeh dvoch mladých ľudí. Čo poviete, má ich nová pieseň našliapnuté na ďalší veľký úspech?

slovakia

left justify in out

Skladba Just a story je ďalším singlom z posledného albumu, ktorý šesťčlenné zoskupenie Peter Bič Projekt pomenovalo práve podľa tejto skladby. Réžiu videoklipu Košičania zverili do rúk produkčnej spoločnosti Kali Records, ktorá sa pod taktovkou Mira Čima, Kaliho a Klaudie Farkašovej, postarala o scenár i réžiu a dala piesni vizuálnu formu. „ Just a story je v poradí už piatym singlom z nášho albumu. Celý album sa nesie v duchu istej symboliky. Je na ňom 9 skladieb. Vnímali sme ich ako samostatné príbehy, ktoré však dávali dokopy jeden celok. Taktiež názov turné Just a tour, ktoré sme nedávno absolvovali, bol odvodený práve od tejto piesne a teda celého albumu. Spomínané turné sa odohrávalo v 9 mestách, čiže sa nám všetko symbolicky prepojilo a práve preto sme cítili, že ďalším singlom, ktorému  po absolvovaní koncertov dáme aj vizuálnu podobu, bude práve singel Just a story,“ prezradili členovia zoskupenia Peter Bič Project.

 

Videoklip, ktorý v týchto dňoch uzrel svetlo sveta, sa natáčal v priestoroch jedného luxusného hotela  v centre Bratislavy a tiež v bratislavskom ateliéry Refinery Gallery.  Za kameru sa postavil dvorný kameraman Kali Records, Dušan Krajčovič, ktorý sa postaral i o strih. Ústrednými postavami videa sa stal majster Slovenska, Európy a vicemajster sveta v salse Mário Lopéz s partnerkou Silviou, ktorí okrem tanečných parketov tvoria pár aj v súkromí. „Skladba Just a story  je o príbehu dvoch ľudí, ktorí sa náhodou stretnú a prežijú spolu krásny, aj keď len krátky, zato vášnivý milostný príbeh. Stvárnil ich pár veľmi šikovných tanečníkov, medzi ktorými to neskutočne iskrilo. Myslíme si, že Kali Records týmto videoklipom našu predstavu, s ktorou sme skladbu tvorili a nahrávali, úplne vystihol  a sme veľmi spokojní,“ dodal na záver Peter Bič, líder kapely.

 

  

Zoskupenie Peter Bič Project vzniklo v roku 2010. Založil ju líder a gitarista kapely Peter Bič, ktorý svoje sily spojil so speváčkou Dáškou Kostovčík, spevákom Ivom Bičom, klávesákom Matúšom Pavlíkom, bubeníkom Jozefom Zimom a Vladom Čekanom, ktorý hrá na basgitaru. Kapela má na svojom konte dva úspešné albumy. Debutové Say it Loud vydali v roku 2012. Album obsahoval úspešný hit Hey Now, ktorý v roku 2013 získal cenu SOZA pre najhranejšiu skladbu . Úspešná pieseň bodovala  aj za hranicami Slovenska. Druhý album Just a Story uzrel svetlo sveta v roku 2015, na sklonku roka s ním skupina absolvovala celoslovenské turné s názvom Just a Tour. Peter Bič Project v priebehu svojej hudobnej kariéry zaznamenali aj ďalšie úspechy. Spolupracovali s poprednými slovenskými umelcami. Mali tú česť byť predskokanom švédskej kapely Roxette a podarilo sa im zvíťaziť v ankete Slávik 2012, v kategórii skokan roka.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies