Iggy Pop si vyberá vždy najmohutnejšieho jedinca

NETKY.SK • 26 November 2017, 12:46 • 2 min
Iggy Pop si vyberá vždy najmohutnejšieho jedinca

BRATISLAVA - Spevák Iggy Pop má na stage diving, skákanie z pódia do publika, premyslenú stratégiu.

slovakia

left justify in out

Vždy sa najprv poobzerá po mieste, kde je dostatočne hustý dav a nie je predpoklad, že ľudia sa po jeho skoku rozostúpia. Ešte spoľahlivejšou metódou je ale podľa neho vybrať si v dave vždy priamo najmohutnejšie pôsobiaceho jedinca a skočiť jeho smerom. Iggy Pop sa so svojou špeciálnou stratégiou pre činnosť, ktorú vykonáva často a rád, zdôveril v spoločnom rozhovore s Anthonym Bourdainom, hviezdou kulinárskych televíznych programov, pre magazín GQ.

Iggy Pop s Anthonym Bourdainom sa zhodli, že toho majú veľmi veľa spoločného vrátane drogovej minulosti či záľuby v punk rocku a dobrom jedle. Počas rozhovoru zdvorilo oceňujú jeden druhého a navzájom si lichotia, keď obaja trvajú na tom, že oblasť, ktorej sa venuje ten druhý, je pre život človeka dôležitejšia.

"Jedlo je rozhodne na vzostupe. A rock´n´roll ide rozhodne dole," hovorí Iggy Pop.

„Varenie nikdy nebude niečo tak silné, ako pesnička, pri ktorej si prestal byť panicom," vracia Bourdainom kompliment spevákovi a zdôveruje sa mu, že na jeho hudbe vyrastal.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katka Štefunková
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies