Chorý svet: Dcéra sa zosobášila s vlastnou matkou

NETKY.SK • 10 November 2017, 17:58 • 2 min
Chorý svet: Dcéra sa zosobášila s vlastnou matkou

DUNCAN - Žena z amerického štátu Oklahoma, ktorá sa vydala za svoju biologickú matku, sa pred súdom priznala k spáchaniu trestného činu incestu. Informovala o tom v piatok agentúra AP.

slovakia

left justify in out

Na základe dohody o vine a treste vymeral okresný súd v meste Duncan 26-ročnej Misty Spannovej trest v podobe desiatich rokov ochranného dohľadu. Jej matka Patricia Spannová sa k spáchaniu incestu nepriznala. Podľa prokuratúry sa matka s dcérou zosobášili v roku 2016, pričom zo súdneho spisu vyplýva, že manželstvo bolo v októbri na žiadosť Misty Spannovej vyhlásené za neplatné. V žiadosti o rozvod navrhovateľka uviedla, že jej sobáš s matkou bol uzavretý na základe podvodu a je protiprávny.

 

Patricia Spannová uviedla, že podľa nej je manželstvo právne v poriadku, pretože v prípade dcéry a dvoch synov bola dávno pozbavená rodičovskej zodpovednosti a jej meno nie je uvedené ani na ich rodných listoch. Podľa prokuratúry sa Patricia Spannová v minulosti vydala aj za jedného zo svojich synov. Ich manželstvo bolo zrušené v roku 2010.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies