Bratislavské letisko funguje bez obmedzení

NETKY.SK • 3 December 2010, 12:40 • 2 min
Bratislavské letisko funguje bez obmedzení

Bratislavské letisko funguje bez obmedzení - Doprava Situácia na bratislavskom letisku je v súvislosti s aktuálnym počasím stabilizovaná. Letisko funguje bez akýchkoľvek obmedzení a bezpečnosť leteckej prevádzky je priebežne zaisťovaná.

slovakia

left justify in out

img

Situácia na bratislavskom letisku je v súvislosti s aktuálnym počasím stabilizovaná. Letisko funguje bez akýchkoľvek obmedzení a bezpečnosť leteckej prevádzky je priebežne zaisťovaná. Vzhľadom na poveternostnú situáciu v celej Európe eviduje letisko drobné meškania na príletoch a v nadväznosti na to i na odletoch z Bratislavy.Meškania v priemere do 30 minút sú mimo kontrolu bratislavského letiska. Žiadny z 26 letov, ktoré sú na dnes naplánované, zatiaľ nebol zrušený. Vedenie letiska žiada cestujúcich, aby dôsledne sledovali webovú stránku svojho dopravcu a riadili sa jeho pokynmi, nakoľko situácia sa môže v priebehu dňa meniť. Zároveň im odporúča, aby si v prípade cesty na letisko zabezpečili dostatočnú časovú rezervu.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies