Adriana Sklenaříková a Christian Karembeu sú už rozvedení

NETKY.SK • 19 December 2012, 08:13 • 2 min
Adriana Sklenaříková a Christian Karembeu sú už rozvedení

Adriana Sklenaříková a Christian Karembeu sú už rozvedení - Celebrity Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková a bývalý futbalista Christian Karembeu sú už rozvedení. Ich 14 rokov trvajúce manželstvo dnes ráno oficiálne ukončil okresný súd v Banskej Byst

slovakia

left justify in out

imgSlovenská topmodelka Adriana Sklenaříková a bývalý futbalista Christian Karembeu sú už rozvedení. Ich 14 rokov trvajúce manželstvo dnes ráno oficiálne ukončil okresný súd v Banskej Bystrici. Ani jeden z dvojice sa na právnom úkone, ktorý podľa informácií portálu cas.sk trval asi päť minút, nezúčastnil. "Stroskotanie tohto vzťahu je pre mňa stratou ilúzie o inštitúcii manželstva,“ povedal pre portál topky.sk modelkin manažér Miro Šimonič, pre ktorého bol rozchod sklamaním. Dvojicu totiž vraj vždy vnímal ako ideálny pár.

Sklenaříková a Karembeu sa stretli v roku 1998 na palube lietadla z Paríža do Milána. Rodáčka z Brezna sa za francúzskeho futbalistu vydala 22. decembra 1998 na Korzike. Rozchod potvrdila vlani v marci v exkluzívnom rozhovore pre francúzsky týždenník Paris Match, krátko po tom, ako o ňom neoficiálne ako prvé informovalo francúzske periodikum Voici. Sklenaříková ako dôvod rozchodu uviedla, že už od roku 2005 sa s Karembeuom vídavala len zriedkavo, majú iné potreby a ich životy sa vyvíjali odlišnými smermi. "Keď môj manžel prestal hrať, začal žiť na 300 percent a ja som s ním nemohla držať krok. Nemohli sme sa nájsť. Ja mám 39 a potrebujem stabilitu. V podstate sme už nemali spoločný život. Radšej som odišla, aby som všetko nezničila, aby som nekazila naše spomienky," povedala vtedy slovenská modelka žijúca vo Francúzsku. 

"Odo dňa, kedy som ho stretla, som bola do neho šialene zamilovaná. Zviedla ma jeho osobnosť, poctivosť, láskavosť, jeho tajomnosť. Nič pre mňa nebolo dôležitejšie než on sám. Pre našu lásku som opustila Paríž a išla do Janova, Madridu, Middlesborough, Atén, Ženevy. Bolo mi jedno, že som nemohla ísť na kastingy. Nechcela som nič iné na svete, len jeho, hoci som trávila víkendy sama, keď bol so svojím tímom. Vždy chcel, aby som robila veci s ním a nemohol vydržať osem dní, keď som bola na dovolenke s kamarátkou. Ale to mi neprekážalo, pretože celý môj život sa točil okolo neho. Ako pár sme boli takí spojení, že bez toho, aby som si to uvedomila, som zrazu nevídala svojich priateľov alebo rodinu. Ale podarilo sa mi venovať sa svojej práci, aj keď bol tisíckrát radšej, keď som zostala doma," opísala ich vzťah v rozhovore pre Paris Match. 

Keď bola doma, väčšinou varila, von s manželom chodili málokedy. Ak sa šiel Christian zabaviť s kamarátmi po zápase, Adriana nešla, no neprekážalo jej to. "Milovala som tento život," priznala. Svojho manžela nikdy nepodviedla. "Vždy som bola sama, získavala som ilúziu domova. Moje útočisko je na Slovensku, kde žije moja matka. S Chrisom sme tam tiež mali krásny dom so psami a so záhradou. Po čase však už robil Christian rozhodnutia sám. Bez konzultácie so mnou. Nakoniec som sa rozhodla odísť, aj keď nikdy nezabudnem, čo pre mňa urobil." Modelka, ktorá predvádzala pre značky Wonderbra a Victoria's Secret, s Karembeuom nemá žiadne deti. Karembeu po krachu ich vzťahu priznal, že má 16-ročnú nemanželskú dcéru Inese Hudrenie zo vzťahu s bývalou priateľkou Estelle. Štyridsaťjedenročná Sklenaříková, ktorá pre kariéru prerušila štúdium medicíny, v súčasnosti tvorí pár s marockým podnikateľom Andrém Ohanianom. 

Zdroj: SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies