23. ročník Pohody opäť nesklamal svojim pestrým programom

NETKY.SK • 15 Júl 2019, 20:13 • 2 min
23. ročník Pohody opäť nesklamal svojim pestrým programom

BRATISLAVA – Organizátori festivalu Pohoda ďakujú návštevníkom za nádhernú atmosféru a množstvo pozitívnych reakcií.

slovakia

left justify in out

Festival bol podľa nich oslavou umenia, ale aj slobody, ktorá je základným predpokladom umeleckej tvorby. Význam slobody pre umenie, ako aj prínos umenia k slobode najlepšie ilustroval koncert ženského orchestra Zohra z Afganistanu. 

 

Hudobných vrcholov bolo presne 121. Podľa organizátorov festivalu bolo skvelé vidieť, ako sa pestrosť ponuky programu stretáva s rôznorodosťou vkusu návštevníkov, ktorí v reakciách spomínajú vždy iné mená.

 

Veľký dojem podľa názoru mnohých zanechali The Roots, Lola Marsh, Donny Benét, Lianne La Havas, Michael Kiwanuka, Skepta či koncert Bolo nás jedenásť.

 

img

Britský raper Skepta

 

Známi muzikanti pripravili prehliadku skladateľskej geniality Jara Filipa, prepojenej s textárskym majstrovstvom Milana Lasicu.

 

img

Zľava spevák Juraj Podmanický a herec a spevák Milan Lasica počas koncertu projektu Bolo nás jedenásť.

 

Aj podľa reakcií na sociálnych sieťach bol najsilnejším momentom duet Zuzany Kronerovej a izraelskej speváčky Yael Shoshana Cohen z kapely Lola Marsh.

 

Pre zrušený let nevystúpila jedna z hviezd tohto ročníka Lykke Li. Aj táto nemilá udalosť ale ukázala to, čo zástupcovia festivalu opakujú stále, že majú tých najlepších festivalových návštevníkov. Oznámenie prijali bez negatívnych reakcií a na vystúpení náhradnej kapely Sink Ya Teeth vládla parádna atmosféra.

 

 

Na Pohodu 2020 sa počas festivalu predalo vyše 3500 lístkov. Od pondelka je spustený aj online predpredaj lístkov. Ďalší, v poradí 24. ročník Pohody sa uskutoční 9. – 11. júla 2020 na letisku v Trenčíne.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies