Zvolen narazil na trenčiansku kosu, Slovan prehral doma so Skalicou

NETKY.SK • 26 Október 2011, 22:12 • 2 min

Hokejisti Zvolena podľahli v utorňajšom zápase 15. kola extraligy na ľade Trenčína 2:3 a nedokázali tak vyhrať aj deviaty zápas po sebe. Naposledy prehrali v 6. kole doma práve s Trenčínom 0:3. Domáca Dukla naopak prekonala nepriaznivú sériu troch prehier a proti lídrovi ligy si zapísala cennú výhru. Proti Zvolenu otočila zápas, v ktorom prehrávala 0:2.
Slovan Bratislava prehral doma so Skalicou 1:2 a nevyužil šancu preskočiť Zvolen na čele tabuľky. Naopak, práve Skalica sa v tabuľke dostala pred "belasých". Majster z Košíc dobyl Banskú Bystricu, kde vyhral 4:2.

Slovan Bratislava - HK 36 Skalica 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Góly: 3. Skokan (Lipiansky, Preisinger) - 47. Šmach (Pálffy, Školiak), 55. Višňovský (Lušňák). Rozhodovali: Gašparík - Bundil, Kacej, vylúčení na 2 min: 2:3, navyše: Hudec (Slovan) 10+DKZ za nešportové správanie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 5705 divákov.

HC'05 B. Bystrica - HC Košice 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Góly: 4. Tománek, 56. Cebák - 17. Tabaček, 27. a 48. Miklík, 53. Bartoš. Rozhodcovia Polák, Homola (obaja ČR) - Zvrškovec, Valach, vylúčení 7:8, navyše Chorošun (B. Bystrica) 10 min za nešportové správanie, presilovky 1:2, v oslabení 0:0, 1510 divákov.

HK AutoFinance POPRAD - HK Nitra 3:4 pp (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
Góly: 17. Novotný, 22. Kroták, 56. Vaic - 2. Chrenko, 46. Mašlonka, 52. Hruška, 65. Podstavek. Rozhodovali: Jura - M. Korba, P. Korba, vylúčení: 3:6, navyše: Melicherčík 10 minút za nešportové správanie, Vaic 5 minút za faul lakťom (obaja Poprad), presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, 1046 divákov.

MHC Mountfield Martin - MsHK DOXXbet Žilina 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Gól: 7. Zeliska. Rozhodovali: Lokšík - Milan Novák, Brath, vylúčení: 1:6, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 900 divákov.

Dukla Trenčín - HKM Zvolen 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Góly: 28. Bolf, 41. Tybor, 50. Hlubuček - 5. Baláž, 10. M. Jurík. Rozhodovali: Jonák - Návratek, J. Tvrdoň, vylúčení: 3:5, navyše: 19. Mikula (Trenčín) 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 1845 divákov.