Béla
Bugár

Zuzana
Čapútová

Eduard
Chmelár

Štefan
Harabin

Marian
Kotleba

Milan
Krajniak

František
Mikloško

Rober
Mistrík

Róber
Švec

Bohumila
Tauchmannová

Juraj
Zábojník

Maroš
Šefčovič

Ivan
Zuzula

Jozef
Menyhárt

Martin
Daňo
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Jozef Oklamčák a jeho aktivity
22. feb. 2019Etela
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Jozef Oklamčák a jeho aktivity. Otvorte časovú os udalostí.
Marcela JANČOVÁ najobľubenejšia  misska  Jozef OKLAMČÁKA
Marcela JANČOVÁ najobľubenejšia misska Jozef OKLAMČÁKA
06.06.2016 15:55 Osobnosti
VIDEO Jozef Oklamčák a TV Markíza oslavujú 20. výročie
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
06.06.2016 15:55 Osobnosti

VIDEO Jozef Oklamčák a TV Markíza oslavujú 20. výročieBRATISLAVA - Prezident ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA Jozef Oklamčák, ktorý je vo svete známy, najmä ako zakladateľ a dlhoročný organizátor MISS SLOVENSKO a člen mnohých medzinárodných porôt súťaži krásy, v roku 1996 založil aj tradíciu súťaže pre mužov MISTER.


A práve v sobotu pri príležitosti 20.výročia prvého ročníka, to pripomenula aj TV MARKÍZA, v showbiznisovej relácií SMOTÁNKA. V porote súťaže, ktorú organizovala agentúra OKLAMČÁK PRODUCTION, okrem iných sedela aj prvá moderátorka SMOTÁNKY Erika Vincoureková. Práve u nej začínala svoju kariéru v roku 1998 aj súčasná tvár najsledovanejšej showbiznisovej relácie ERIKA JUDÍNYOVÁ, ktorá v roku 1990 bola MISS Vysokých škôl, organizátorom ktorej bol práve, Jozef Oklamčák a jeho agentúra ROCKLET.

 

Súťaž MISTER Slovenskej republiky 1996, spolu so speváčkou Oľgou ZÁBLACKOU, moderovala najobľúbenejšia Oklamčáková "misska" Marcela Jančová, ktorá po získaní titulu MISS SR 1996, dostala lukratívne miesto moderátorky v STV a TV MARKÍZA. No, jej úspešnú kariéru prerušila koncom roka 2001 autohavária, keď sa zabila na talianskom ostrove Sardínia, kde bola pracovne.

 

Víťazom súťaze MISTER SR 1996, sa stal 22-ročný a 186 centimetrov vysoký RICHARD ONDRIAŠ, ktorý SLOVENSKÚ REPUBLIKU a agentúru OKLAMČÁK PRODUCTION, reprezentoval aj na svetovej súťaži Mr. WORLD 1996 v Istanbule. A aj vďaka tomuto úspechu odštartoval spevácku kariéru v zahraničí.

 

Projekt krasológa Jozefa Oklamčáka, o najšarmantnejšieho muža Slovenska "MISTER", tak v tomto roku oslavuje 20. výročie vzniku a TV MARKÍZA oslavuje 20 rokov od svojho prvého štartu, ktorý sa uskutočnil 31.augusta 1996.

 

Pozrite si video TV MARKÍZA v relácii SMOTÁNKA a pripomeňte si rok 1996:

 

 

 reklama


Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR

Foto:  Archív OKLAMČÁK PRODUCTION, HONZA KRÁL, NOVÝ ČASNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok