Tottenham vyprášil Manchester United, Aston Villa nastrieľala 7 gólov Liverpoolu

NETKY.SK • 5 Október 2020, 09:54 • 2 min

MANCHESTER- Tottenham uštedril "červeným diablom" jednu z najväčších prehier v histórii klubu, Liverpool zinkasoval od Aston Villy 7 gólov.

Mourinho odchádza z Old Trafford s obrovským úsmevom

V divadle snov sa hneď od začiatku diali veci, už v prvej minúte sa United dostali do vedenia, po faule na Anthonyho Martiala sa Bruno Fernandes presadil z pokutového kopu. Tottenham sa po chybe kapitána Harryho Maguirea dostal k vyrovnávajucému gólu a dokonca v siedmej minúte sa dostal do vedenia. Po krásnej prihrávke Harryho Kanea sa dostal k lopte Heung-Min Son a poslal Spurs do vedenia. V 28.minúte prišla sporná červená karta Martiala a United museli dohrávať v oslabení. O 3 minúty neskôr zvýšil náskok Harry Kane a v závere polčasu pridal svoj druhý gól Son

V druhom polčase Tottenham dominoval hru a dokázal pridať ešte dva góly, prvý gól strelil po krásnej akcii Serge Aurier a záverečný 6.gól strelil Harry Kane.

Príspevok, ktorý zdieľa Tottenham Hotspur (@spursofficial),

Ollie Watkins zažil debut z ríše snov

Nová posila Aston Villy Ollie Watkins debutoval v zápase proti Liverpoolu. Málokto čakal, že jeho debut bude znamenať výhru Aston Villy 7:2. Watkins sa pripísal tromi gólmi a stal sa iba 10.hráčom, ktorému sa podarilo streliť hattrick Liverpoolu. Watkins strelil prvé dva góly v zápase a ešte v závere prvého polčasu pridal 4.gól Aston Villy. V druhom polčase sa presadila ešte ďalšia nová posila Aston Villy Ross Barkley a ďalšie dva góly pridal kapitán Jack Grealish. Absencia Sadia Maného sa zdala ako kľúčová, Liverpool sa presadil iba dvakrát a obidva góly strelil Egypťan Mohammed Salah