Real Madrid si uchmatol ďalšie body do tabuľky, Barcelona stratila

NETKY.SK • 20 Október 2013, 08:35 • 2 min

MADRID - Real je v tabuľke tretí s 22 bodmi.

V úvodnom sobotňajšom zápase 9. kola španielskej futbalovej Primera Division vyhral Real Madrid nad FC Malaga 2:0.
V drese "bieleho baletu" sa strelecky presadili Angel Di Maria a v 90.+1 minúte z pokutového kopu aj Cristiano Ronaldo.
Real je v tabuľke tretí s 22 bodmi, na vedúce duo Atletico Madrid - FC Barcelona, ktoré má zápas k dobru, stráca dva body.
Prvú bodovú stratu v sezóne zaknihovala majstrovská FC Barcelona, ktorá remizovala na ihrisku Osasuny bez gólov. Za hostí nastúpil do hry v 68. minúte za Xaviho aj Argentínčan Lionel Messi, ale ani on nenašiel recept na domácich.

Sumáre - 9. kolo: Real Madrid - FC Malaga 2:0 (0:0) Góly: 46. Di Maria, 90.+1 Ronaldo
FC Valencia - Real Sociedad San Sebastian 1:2 (0:1) Góly: 90.+3 Pabon - 41. Griezmann, 59. Gutierrez
Osasuna Pamplona - FC Barcelona 0:0