Béla
Bugár
3.1%

Zuzana
Čapútová
40.6%

Eduard
Chmelár
2.8%

Štefan
Harabin
14.4%

Marian
Kotleba
10.4%

Milan
Krajniak
2.8%

František
Mikloško
5.7%

Róbert
Švec
0.3%

Bohumila
Tauchmannová
0.2%

Juraj
Zábojník
0.3%

Maroš
Šefčovič
18.7%

Ivan
Zuzula
0.2%

Martin
Daňo
0.5%
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
20. mar. 2019Víťazoslav
BratislavaBratislava 12°
Biblia
TV program
Moje Netky
Roman Ruhig kandidát na primátora mesta Bratislava.
Roman Ruhig kandidát na primátora mesta Bratislava.
25.10.2018 10:00 Domov
Mestské komunálne voľby sú za dverami
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
25.10.2018 10:00 Domov

Mestské komunálne voľby sú za dveramiBratislava je v napätí! Ako sa rozhodnú jej obyvatelia počas mestských komunálnych volieb? O post primátora podalo žiadosť desať kandidátov. Už 10. novembra 2018 sa dozvieme, kto obsadí stoličku primátora hlavného mesta.


Naše hlavné mesto SR potrebuje dobrú voľbu. Práve teraz nastal čas, keď obyvatelia Bratislavy majú právo rozhodnúť o tom, kto ich bude zastupovať počas ďalších štyroch rokov. Radi by sme Vám predstavili jedného z desiatich kandidátov.

 

„V právo veriť, v pravdu žiť a slobodu chrániť“. Toto sú slová Romana Ruhiga, ktorý sa uchádza o post primátora nášho hlavného mesta. Pán Roman Ruhig kandiduje na post prvýkrát. Je nominant strany Slovenská národná jednota - strana vlastencov. Momentálne pracuje ako právnik a podnikateľ. Má za sebou dvadsaťosemročnú kariéru a mnoho skúseností.

 

Prečo ste sa rozhodli kandidovať o post primátora?

 

„O tom, aby som sa vydal touto cestou ma presvedčili miestni občania. Ktorí si myslia, že som vhodným adeptom. Verím tomu, že v spolupráci s nimi a mestom vybudujeme silné puto. Vďaka ktorému by nastal efektívnejší progres mesta. Bratislava, ako mesto v prospech v rôznych záujmových skupín, stráca svoj tradičný ráz. Ničia sa tu vinohrady, lesy a ďalšie zelené plochy, ktoré agresívne zaberajú developerské projekty. Toto sa musí zmeniť. Životné prostredie a kultúra hlavného mesta, by mala byť prioritou pre nás všetkých. Aj to je jeden z hlavných dôvodov, prečo som sa rozhodol kandidovať.“

 

 

Ktoré nedostatky by ste zmenili na našom hlavnom meste?

 

„Som si vedomý, že Bratislava má veľa problémov v oblasti: dopravy, sociálnych služieb, starostlivosť a ochrana zelene atď. Finančný stav mesta považujem taktiež za veľký problém. Mestský rozpočet by som chcel radikálne zmeniť. Samozrejme necielim na zvyšovanie daní z nehnuteľností. Ale na opačnej strane by som rád uviedol pár striktných pravidiel ohľadom cestnej premávky. Zaviedol by som elektronické mýta pre návštevníkov Bratislavy. Denne jazdí tisíce ľudí do nášho hlavného mesta. Znížiť počet áut v premávke, zároveň motivovať občanov aby využívali MHD. Ak by som sa stal primátorom snažil by som sa zachrániť mestské lesy,vinohrady. Mám rád spojitosť „moderné a ekologické“. Práve preto by som v prvom  rade chcel prejsť na ekologickú a lacnejšiu verejnú dopravu. Treba využiť vymoženosti, ktoré nám ponúka moderný svet technológií.“

 

Pán Roman Ruhig je pravdivý, ľudský a snažívý. Záleží mu na každom jednom obyvateľovi Bratislavy. Vďaka týmto podnetom sa v nasledujúcom volebnom období, snaží získať dôveru obyvateľov mesta Bratislavy. Ak Vás zaujal tento článok viac sa dozviete o volebnom programe na webovej stránke www.ruhigroman.sk.

 

 

 reklama


Zdroj: PR ČLÁNOK

Foto:  RedakciaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok