Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
17. jan. 2021Nataša
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
11.11.2019 12:30 Domov
Prehľad politických strán: Sme rodina – Boris Kollár
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
11.11.2019 12:30 Domov

Prehľad politických strán: Sme rodina – Boris KollárBRATISLAVA - Hnutie Sme rodina – Boris Kollár pôsobí v slovenskej politike od roku 2015. V parlamente sa nachádza 9 poslancov hnutia, predsedom klubu je Boris Kollár. Prinášame vám základné informácie o strane, ako aj priblíženie volebného plánu na rok 2020.


Líder hnutia Sme rodina, Boris Kollár, nepovažuje hnutie ani za ľavicové, ani za pravicové. Profiluje sa ako neštandardný politický subjekt s cieľom "ochrániť rodiny na Slovensku pred ohrozením zvonku aj zvnútra". V kultúrno-etických otázkach vyznáva konzervatívne hodnoty a k téme migrácie vyjadruje silné proti-imigračné názory.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‼️Len úspešný a bohatý štát sa dokáže postarať o svojich obyvateľov ‼️ A ako urobiť zo Slovenska úspešný štát? Ako to urobiť tak, aby to netrvalo desiatky rokov? Ako zabezpečiť, aby bohatstvo a úspech Slovenska cítili všetci jeho obyvatelia a nielen skupinka vyvolených? Na programovej konferencii hnutia SME RODINA v bratislavskej Incheba Expo Aréne sme predstavili program, ktorý dáva bežným ľuďom nádej na zmenu 😀😀😀 ‼️Aby mali všetci normálni a bežní ľudia, ktorých je tu 5 miliónov, po budúcich voľbách nádej na skutočnú ZMENU, ponúkame deväťbodový PROGRAM POMOCI RODINÁM 2020: 👍👍👍 1. Právo na dôstojný príjem – plus 200 eur do každého rodinného rozpočtu 2. Verejná doprava pre žiakov stredných škôl zdarma 3. Právo na štátny nájomný byt - napr. garantovaný dvojizbový byt od 119 eur za mesiac 4. Zrušenie doplatkov na lieky pre deti a dôchodcov 5. Exekučná amnestia 6. 30 eur k dôchodku pre ženy za každé dieťa 7. Právo na prenájom auta od štátu za 100 eur mesačne pre každú rodinu 8. 100 eur ročne pre všetkých žiakov základných škôl na pomôcky 9. Dorovnanie príjmu pre ženy na materskej dovolenke 👏👏👏 Boris Kollár, na rozdiel od ostatných politikov, myslí srdcom: ❤️„Cítim, čo ľudí naozaj trápi, ľudské príbehy sa ma dotýkajú, pretože nimi žijem. Pomáhal som ľuďom dávno predtým, než som išiel do politiky, pomáham ľuďom, keď som v opozícii, a preto budem pomáhať ľuďom, aj keď budem vo vláde. V tomto máte vo mne istotu.“❤️ #smerodinaboriskollar #smerodinaktorapomaha #boriskollar #smerodina #programovákonferencia #program #myslimesrdcom #volby2020

Príspevok, ktorý zdieľa SME RODINA - Boris Kollár (@sme_rodina),

 

Volebný program

Volebný program hnutia nesie názov "Program pomoci rodinám 2020". Sám Kollár sa vyjadril, že jeho strana vznikla za cieľom podporovať rodiny a bežných ľudí. "Moja vízia je, že my všetci na Slovensku sme rodina, mali by sme držať spolu. Aj v rodine môžu byť občas spory, aj v rodine sa nájdu čierne ovce. Ale mali by sme si pomáhať a podeliť sa s tými, ktorí to práve potrebujú", vyjadril sa vo svojom príhovore.

 

 

Hlavné body volebného programu

1. Právo na dôstojný príjem – plus 200 eur mesačne do každého

rodinného rozpočtu


2. Verejná doprava zadarmo pre žiakov stredných škôl


3. Právo na štátny nájomný byt – napr. garantovaný 2-izbový byt
od 119,- eur mesačne


4. Zrušenie doplatkov na lieky pre deti a dôchodcov


5. Exekučná amnestia


6. 30 eur k dôchodku pre ženy za každé dieťa


7. Právo na prenájom auta od štátu za 100 eur mesačne
pre každú rodinu


8. 100 eur ročne pre všetkých žiakov základných škôl na pomôcky


9. Dorovnanie príjmu pre ženy na materskej dovolenke

 

 

Aktuálne zastúpenie v parlamente

 

Za hnutie Sme rodina – Boris Kollár pôsobí v parlamente momentálne 9 poslancov.

 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Netky GN

Foto:  Sme rodina - Boris Kollár, SITANašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok