NBA: V stredu hladké víťazstvo San Antonia

NETKY.SK • 12 December 2013, 07:37 • 2 min

NEW YORK - Basketbalisti finalistu uplynulého ročníka zámorskej NBA zo San Antonia deklasovali v stredajšom dueli domáce Milwaukee o 32 bodov (109:77), keď o svojom triumfe rozhodli už po druhej štvrtine (63:40).

Najlepším strelcom hostí bol skúsený Tim Duncan s 21 bodmi, ktorý pridal aj 16 doskokov. Z deväťzápasového itinerára stredajších stretnutí sa muselo iba raz predlžovať, a to v súboji New Orleans - Detroit: z víťazstva sa napokon tešili domáci hráči (111:106).

Carmelo Anthony bol s 30 bodmi, desiatimi doskokmi a štyrmi prihrávakmi ústrednou postavou duelu New York - Chicago (83:78) a najvýraznejšou mierou sa zaslúžil o triumf domáceho tímu.