NBA: Chicago skomplikovalo Miami cestu do play-off

NETKY.SK • 10 Apríl 2015, 08:11 • 2 min

MIAMI - Basketbalisti Chicaga vyhrali vo štvrtkovom zápase NBA na palubovke Miami 89:78. Duel mal dva rozdielne polčasy.

V prvom mali hosťujúci Bulls katastrofálnu streľbu a prehrali ho 32:51, druhý zasa vyhrali 57:27. Z prvých 47 bodov po prestávke dosiahli Bulls 39. Miami netrafilo v úvode druhého dejstva prvých dvanásť pokusov. Heat si prehrou skomplikovali šance na postup do play-off.

V druhom štvrtkovom stretnutí si Golden State poradilo s Portlandom 116:105. Warriors majú istotu celkového triumfu v základnej časti celej NBA a napravili si chuť po predchádzajúcich dvoch prehrách.