Messi hetrikom zostrelil Panamu, Čile zdolalo Bolíviu

NETKY.SK • 11 Jún 2016, 08:21 • 2 min

NEW YORK - Futbalisti Argentíny postúpili do štvrťfinále Copa America. Po výhre nad Čile (2:1) boli úspešní aj vo svojom druhom vystúpení na kontinentálnom šampionáte v USA, keď v noci na sobotu vyhrali v Chicagu nad Panamou presvedčivo 5:0. Ich triumf režíroval kapitán Lionel Messi, ktorý v druhom polčase zaznamenal čistý hetrik.

V druhom stretnutí D-skupiny vyhralo Čile nad Bolíviou 2:1. Triumf pre obhajcov titulu zariadil v desiatej minúte nadstaveného času Arturo Vidal, ktorý premenil pokutový kop po ruke Jhasmaniho Camposa v pokutovom území.