Ivanova Sampdoria zdolala Gyömbérov AS Rím, Neapol bez gólov

NETKY.SK • 24 September 2015, 09:43 • 2 min

RÍM - Futbalisti Interu Miláno vyhrali v stredu v 5. kole talianskej Serie A doma nad Hellasom Verona 1:0 a sú s plným počtom 15 bodov na čele tabuľky.

SSC Neapol, za ktorý odohral 84 minút slovenský špílmacher Marek Hamšík remizovalo na pôde Carpi bez gólov. Sampdoria Janov doma vyhrala nad AS Rím 2:1. V 60. minúte sa v drese domácich dostal na ihrisko aj slovenský legionár David Ivan. Zápas absolvoval na lavičke náhradníkov "vlkov" slovenský reprezentačný obranca Norbert Gyömbér.

Majster Juventus remizoval doma s Frosione 1:1, keď výhru stratil v nadstavenom čase.