Hamšíkov SSC ukončil sériu Udinese, Kuckov víťazný gól, hetrik Nocerina

NETKY.SK • 27 Október 2011, 21:37 • 2 min

Striedajúci futbalový stredopoliar Juraj Kucka rozhodol svojim druhým gólom v tejto sezóne Serie A o víťazstve FC Janov v 10. kole nad AS Rím 2:1. Slovenský reprezentant s kvalitnou strelou, ktorý prišiel na ihrisko po necelej hodine hry za Čiľana Felipe Seymoura, sa v 89. minúte najlepšie zorientoval po rohovom kope, keď dotlačil za bránkovú čiaru spätnú hlavičkou Nemca Alexandra Merkela.
Futbalisti SSC Neapol v základnej zostave aj s ofenzívnym slovenským lídrom Marekom Hamšíkom ukončili ligovú sériu Udinese bez prehry. Tím spod Vezuvu zvíťazil nad Udinese 2:0, pričom Hamšík hral do 74. minúty. Bez prehry v najvyššej talianskej súťaži už je len Juventus Turín, ktorý ešte v utorok vyhral AFC Fiorentinou 2:1.
Z víťazstva sa v 10. kole tešili aj futbalisti milánskeho AC, ktorí vyhrali nad FC Parmou 4:1: V drese "rossoneri" zaznamenal hetrik stredopoliar Antonio Nocerino, ktorý zavŕšil gólový účet v nadstavenom čase.