Bakoš prispel gólom k bodu pre Liberec

NETKY.SK • 3 August 2015, 10:01 • 2 min

PRAHA - Slovenský útočník Marek Bakoš prispel jedným gólom k zisku bodu pre Liberec v nedeľňajšom stretnutí 2. kola najvyššej českej futbalový súťaže Synot ligy na pôde Slavie Praha (2:2).

Rodák z Novej Bane otvoril skóre už v druhej minúte, ešte pred prestávkou otočili na 2:1 pred domácich Škoda a Mikula. Za Liberec po zmene strán vyrovnal Šural.

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí 2. kola najvyššej českej futbalovej súťaže Synot ligy:

FK Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
Góly: 51. A. Čermák, 89. Chramosta
Róbert Veselovský (Mladá Boleslav) sedel na lavičke náhradníkov, Miroslav Keresteš odohral celé stretnutie, Martin Chrien nastúpil v 43. min, Matúš Lacko sedel na lavičke náhradníkov, Tomáš Brigant (všetci Brno) nefiguruje v zápise o stretnutí

SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec 2:2 (2:1)
Góly: 10. Milan Škoda, 13. J. Mikula - 2. M. BAKOŠ, 55. Šural
Marek Bakoš hral do 62. min a v 2. min otvoril skóre stretnutia, Lukáš Hroššo ani Michal Obročník (všetci Liberec) nefigurujú v zápise o stretnutí

FK Baumit Jablonec - Bohemians Praha 1905 2:2 (1:1)
Góly: 11. Wagner (z pok. kopu), 79. L. Masopust - 6. Acosta, 47. Čížek
Ján Greguš (Jablonec) a Matúš Mikuš sedeli iba na lavičke náhradníkov, Lukáš Pauschek absolvoval celý duel, Martin Cseh (všetci Bohemians) nefiguruje v zápise o stretnutí