AS Rím - Lazio Rím 2:2, Totti si po góle spravil selfie

NETKY.SK • 11 Január 2015, 21:09 • 2 min

RÍM - V úvodnom nedeľňajšom zápase 18. kola talianskej futbalovej Serie A zvíťazil Inter Miláno nad FC Janov 3:1. Za hostí od 53. minúty nastúpil slovenský reprezentant Juraj Kucka.

V rímskom derby remizoval AS s Laziom 2:2. Lazio viedlo po prvom polčase 2:0, keď sa v 25. a 29. min presadili Stefano Mauri a Felipe Anderson. V druhom polčase "zaúradoval" kapitán AS Francesco Totti, ktorý dvoma gólmi v 49. a 64. min zariadil konečnú remízu 2:2. Strelecké hody videli diváci v zápase Fiorentina - Palermo, v ktorom padlo 7 gólov. Domáci viedli na začiatku 2. polčasu po góloch Manuela Pasquala a Joseho Basantu už 2:0, ale Palermo dvoma gólmi Robina Quaisona v priebehu dvoch minút dokázalo vyrovnať. Domácich potom znovu do dvojgólového vedenia dostali Juan Cuadrado a Joaquin, ale v závere zápas ešte zdramatizoval Andrea Belotti po úspešne premenenom pokutovom kope.

sumáre:
Inter Miláno - FC Janov 3:1 (2:0)
Góly: 12. Palacio, 39. Icardi, 88. Vidič - 85. Izzo
/J. Kucka (Janov) hral od 53. min/

Atalanta Bergamo - Chievo Verona 1:1 (0:0)
Góly: 72. Zappacosta  - 90. Lazarevič, ČK: 89. Bellini (Atalanta), 14.000 divákov.

Cagliari - Cesena 2:1 (2:0)
Góly: 11. Galvao, 27. Donsah - 89. Brienza, 7500 divákov.

Fiorentina - Palermo 4:3 (1:0)
Góly: 20. Pasqual, 51. Basanta, 64. Cuadrado, 74. Joaquin - 59., 61. Quaison, 81. (z pok. kopu) Belotti, 32.000 divákov.

Hellas Verona - Parma 3:1 (1:0)
Góly: 39. Sala, 72. Toni, 90.+1 Valoti - 64. Lodi, 21.000 divákov

Sampdoria Janov - Empoli 1:0 (0:0)
Gól: 49. Eder, 21.000 divákov.

AS Rím - Lazio Rím 2:2 (0:2)
Góly: 48., 64. Totti - 25. Mauri, 29. Anderson, 29.000 divákov.