Philadelphia prišla o brankára Harta, zranil sa v zápase s Buffalom

NETKY.SK • 2 November 2023, 10:10 • 2 min

PHILADELPHIA - Brankár Carter Hart z Philadelphie Flyers nedohral štvrtkový zápas proti Buffalu Sabres (2:5). V polovici prvej tretiny odstúpil zo zápasu a klub informoval, že utrpel zranenie v strednej časti tela.

V polovici prvej tretiny odstúpil zo zápasu a klub informoval, že utrpel zranenie v strednej časti tela.

Hart sa zranil po súboji s útočníkom "šablí" Kyleom Okposom.

O dve minúty neskôr ho prekonal Brandon Biro, Hart následne za pomoci spoluhráča odišiel z ľadu. Domáci tréner John Tortorella povedal, že po zápase nemal žiadne informácie o stave brankára.