NHL: Chicago zdolalo NY Rangers 5:3 vďaka hetriku Panarina

NETKY.SK • 18 Február 2016, 07:22 • 2 min

NEW YORK - Hokejisti Chicaga Zvíťazil V zápase zámorskej NHL v noci na Štvrtok na Lade New York Rangers 5: 3 Vďaka hetriku Rusa Artemija Panarina. Pre-24 ročného útočníka, ktoreho nedraftoval žiadny klub profiligy, aby bol prvý hetrik v kariére v NHL.

V drese obhájcové titule absentoval zranený slovenský krídelník Marián Hossa, jeho Krajan Richard Pánik odohral 13:29 Minúty. V Madison Square Garden, ABY bol večer Panarina, ktory Vedia štatistiky produktivity nováčikov s 22 Golm o 57 bodmi. Je prvým nováčikom ročníka, ktory prekonal Hranicu 20 gólová.

V ďalších zápasoch Calgary prehriala Doma s Minnesotou 3: 5 a Colorado zdolalo V domácom Pepsi Center Montreal 3: 2 Vďaka dvom GOLO Jarome Iginla.

Sumaré NHL:

New York Rangers - Chicago Blackhawks 3: 5 (0: 1, 1: 1, 2: 3)

Góly: 34. Hayes (Lindberg), 41. Brassard (Yandle, Kreider), 43. Boyle (Hayes, Miller) - 4. Desjardins (Teräväinen, Hjalmarsson), 31. Panarin (Gustafsson, Rozsíval), 50. Shaw (Teräväinen , Toews), 57. Panarin (Kane, Seabrook), 59. Panarin (Keith). brankári: Lundqvist - Crawford, striel na bránku: 34:20, 18006 Divákov.

Colorado lavína - Montreal Canadiens 3: 2 (0: 1, 2: 1, 1: 0)

Góly: 24. Johnson (Landeskog, Beauchemin), 37. Iginla (Barrie, Duchene), 58. Iginla (Grigorenko, Duchene) - 8. Markov (Plekanec, Gallagher), 27. Eller (Pacioretty, Andrighetto). Brankári: Varlamov - Scrivens, striel na bránku: 28:34, 16271 Divákov.

Calgary - Minnesota Wild 3: 5 (0: 2, 2: 2, 1: 1)

Góly: 32. Engelland (Gaudreau, Brodie), 37. Jones (Stajan, Ferland), 56. Backlund (Brodie, Bennett) - 11. Haul (Pominville, Niederreiter), 20. Zucker (Prosser), 24. Koivu (Suter , Parise), 39. Pominville (Haul, Niederreiter), 60. Coyle (Parise, Koivu)

Slovenčina V akciu:

Richard Pánik (Chicago) 13:29 0 0 0 0 1 0

/ Legenda: minutáž, góly, Asistencia, Telo (+/-), striel na bránku, trestné Minúty. Brankári: minutáž, Počet inkasovaných gólovo / Počet striel, percentuálne Úspešnosť Zásahová /