Nemci sa na Slovákov naladili siedmimi gólmi v tréningovom zápase

NETKY.SK • 27 Máj 2016, 08:19 • 2 min

ASCONA - Nemeckí futbalisti sa na nedeľňajší prípravný zápas pred EURO 2016 so Slovenskom naladili tréningovým duelom proti reprezentantom do 20 rokov.

Na kempe v Ascone s nimi odohrali štyri štvrtiny po dvadsať minút a nad mladíkmi zvíťazili 7:0. Dvakrát sa presadil Karim Bellarabi, ďalšie góly pridali Mario Götze, Mario Gomez, Leroy Sané, André Schürrle a Julian Draxler. Na tréningové stretnutie nemali prístup diváci ani novinári, informovala agentúra DPA.

Zverenci trénera Joachima Löwa absolvujú pred odchodom na EURO 2016 do Francúzska dva prípravné duely. Ten prvý proti Slovensku je v Augsburgu na programe v nedeľu o 17.45 SELČ.