NBA: Cleveland ukončil víťaznú sériu Knicks

NETKY.SK • 24 Marec 2014, 08:07 • 2 min

TORONTO - Basketbalisti Clevelandu prerušili v nedeľu v zámorskej NBA osemzápasovú víťaznú šnúru New Yorku, keď na palubovke Knicks aj vďaka 31 bodom Jarretta Jacka vyhrali 106:100.

Domáci viedli v prvom polčase i o sedemnásť bodov, náskok však neudržali. Hráči Toronta zvíťazili na svojej palubovke nad basketbalistami Atlanty 96:86. Domáci Raptors po tretej štvrtine prehrávali o 11 bodov (60:71), suverénne však ovládli záverečnú časť hry, v ktorej prestrieľali Hawks 36:15. Atlanta prehrala druhý zápas v sérii, v piatok podľahla New Orleans 105:111.

Hráči Phoenixu uspeli v Minnesote 127:120. V rámci tabuľkového poradia Západnej konferencie figurujú Suns na deviatej priečke, Minnesota je desiata. Už deviatu prehru v rade pripravili pre Orlando basketbalisti Los Angeles Lakers.