Manchester City zvíťazil v príprave nad Bayernom Mníchov 2:1

NETKY.SK • 26 Júl 2023, 16:00 • 2 min

TOKIO - Futbalisti Manchestru City zvíťazili v stredajšom prípravnom zápase na turné v Japonsku nad Bayernom Mníchov 2:1.

Anglický tím poslal v Tokiu do vedenia v 21. minúte stredopoliar James McAtee, v 81. minúte vyrovnal iba 18-ročný francúzsky útočník Mathys Tel. Triumf úradujúceho šampióna Ligy majstrov zariadil v 86. minúte stopér Aymeric Laporte. Oba tímy na seba narazili pred pár mesiacmi vo štvrťfinále LM, "Citizens" vyradili bundesligistu po víťazstve 3:0 doma a remíze 1:1 v Mníchove.