Hamšíkov Neapol prehral na pôde Juventusu v prvom semifinále pohára

NETKY.SK • 1 Marec 2017, 07:59 • 2 min

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín vyhrali v utorňajšom prvom semifinále Talianskeho pohára doma nad SSC Neapol 3:1. Odveta je na programe 5. apríla v Neapole.

Hostia, za ktorých nastúpil v základe kapitán Marek Hamšík a hral do 57. minúty, vyhrávali po góle Joseho Callejona. V druhom polčase ale úradujúci držiteľ double dvoma gólmi Paula Dybalu z pokutových kopov, resp. zásahu Gonzala Higuaina otočil priebeh a vybojoval si dobrú pozíciu do odvety. V druhom semifinále sa v stredu 1. marca stretnú rímske AS a Lazio.