Futbal-LM: MŠK Žilina - Spartak Moskva 1:2 v F-skupine, Hapalovci opäť bez bodu

NETKY.SK • 9 December 2010, 08:51 • 2 min

Futbalisti MŠK Žilina prehrali v stredajšom zápase F-skupiny Ligy majstrov so Spartakom Moskva 1:2 a s prestížnou súťažou sa lúčia bez zisku bodu. "Šošoni" sa síce po bezgólovom polčase ujali vedenia gólom Majtána, no hostia za 13 minút otočili skóre zásluhou Alexa a Ibsona. Už pred súbojom MŠK - Spartak boli karty v F-skupine rozdané - postup do osemfinále LM si zaistila londýnska Chelsea a Olympique Marseille. Spartak si zahrá v 1/16-finále Európskej ligy a úradujúci slovenský šampión sa s účinkovaním v európskych pohároch lúči. Tím trénera Pavla Hapala sa stal v poradí 11. v histórii súťaže, ktorý nezískal v skupinovej fáze ani bod.F-skupina, 6. kolo:MŠK Žilina - Spartak Moskva 1:2 (0:0)

Góly: 48. Majtán - 54. Alex, 61. Ibson. ŽK: Guldan, Bello, Poliaček, Piaček, Pečalka - K. Kombarov, ČK: 77. Ibson (Spartak). Rozhodcovia: Blom - Boonman, Van de Ven (všetci Hol.), 7208 divákov.

zostavy a striedania:

MŠK: Dúbravka - Angelovič, Piaček, Pečalka, Gergel - Guldan - Majtán (85. Mráz), Jež (69. Ceesay), Bello, Poliaček (46. Rilke) - Oravec

Spartak: Dikaň - K. Kombarov (83. Ivanov), Suchý, Stranzl, Makejev (55. Ozobič) - Šešukov, Ibson - McGeady, Alex, D. Kombarov - Kozlov (46. Drinčič).