Béla
Bugár

Zuzana
Čapútová

Eduard
Chmelár

Štefan
Harabin

Marian
Kotleba

Milan
Krajniak

František
Mikloško

Rober
Mistrík

Róber
Švec

Bohumila
Tauchmannová

Juraj
Zábojník

Maroš
Šefčovič

Ivan
Zuzula

Jozef
Menyhárt

Martin
Daňo
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
20. feb. 2019Lívia
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
05.12.2018 12:03 Zaujímavosti
Aj vy máte plné schránky letákov? Česká republika ich možno zakáže!
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
05.12.2018 12:03 Zaujímavosti

Aj vy máte plné schránky letákov? Česká republika ich možno zakáže!Už máte dosť reklamných letákov, ktoré sa vám v kvantách niekľkokrát do týždňa hromadia v poštových schránkach? V Česku im možno čoskoro odzvoní.


Čoraz častejšie sa stretávame so znechutenosťou ľudí v súvislosti s množstvami reklamných letákov. Áno, konkurencia rastie, predajcov pribúda, každý chce o svojich produktoch a akciách informovať. Výsledkom je však nepríjemná situácia, kedy sa nám schránky viackrát do týždňa plnia „poštou“, o ktorú vôbec nestojíme. Nie je to plytvanie?

 

Samozrejme, že je. A netýka sa to len ekonomickej stránky jednotlivých obchodných reťazcov, ale aj životného prostredia. Sú to tony a tony papiera, ktoré často úplne nepoužité končia v zmiešanom odpade. Nie je čas s tým niečo urobiť?

 

Tento problém vníma aj český minister poľnohospodárstva Miroslav Toman. V Českej televízii sa vyjadril, že premýšľa, či by nebolo vhodné presadiť úplný zákaz letákov s akciovou ponukou jednotlivých predajcov. Rokuje o tom aj s českým zväzom obchodu a cestovného ruchu. 

 

Cieľom Tomana nie je zrušiť akciové ponuky predajní, no myslí si, že takéto reklamy sú mimoriadne neekologické a jeho snahou je zabrániť devastácii prírody.reklama


Zdroj: netky IK

Foto:  PixabayNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok