VIDEO Sýrsky obranca strelil ukážkový vlastný gól

NETKY.SK • 30 Marec 2016, 19:57 • 2 min

SAITAMA – Sýrsky obranca Hamdi Faisal Al Masri sa stal obeťou nešťastnej situácie vo včerajšom kvalifikačnom zápase na MS 2018 proti Japonsku.

Kvalifikačný zápas na MS 2018 sa niesol v nervóznom duchu, aj keď výsledok 5-0 pre domáce Japonsko by mohlo naznačovať niečo iné. Domáci tím totiž strelil tri góly v posledných šiestich minútach.

Hviezdny Šindži Kagawa strelil v druhom polčase dva góly, ale bol to hosťujúci Hamdi Faisal Al Masri, ktorý pútal pozornosť médií.

V 17. minúte bol stav zápasu 0-0 a Japonsko útočilo. Domáci hráč napriahol na bránu a brankár Ibrahim Alma to mohol celkom pohodlne vyraziť. Namiesto toho, však spravil toto...