Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Koronavírus
25. mar. 2023Marián
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Koronavírus. Otvorte časovú os udalostí.
Prvý nápor registrácií o očkovaciu prémiu systém podľa rezortu zvládol.
Prvý nápor registrácií o očkovaciu prémiu systém podľa rezortu zvládol.
02.08.2021 11:36 Domov
AKTUALIZÁCIA: O očkovaciu prémiu sa do pondelňajšieho rána prihlásili desaťtisíce ľudí!
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
02.08.2021 11:36 Domov

AKTUALIZÁCIA: O očkovaciu prémiu sa do pondelňajšieho rána prihlásili desaťtisíce ľudí!BRATISLAVA - Záujem o očkovaciu prémiu bol veľký! Na sociálnej sieti o tom informovalo Ministerstvo financií SR s tým, že o očkovaciu prémiu je obrovský záujem.


AKTUALIZÁCIA (2. 8. o 16:12)

Ako uviedol minister financií Igor Matovič, spolu bude na Slovensku 110 000 "šťastlivcov". Na očkovaciu prémiu pôjde dokopy približne 21 miliónov eur. Štát podľa Matoviča využíva medzinárodne odskúšaný marketingový nástroj, ktorý má zvýšiť sledovanosť a povedomie o relácii a atraktivitu zlosovania.

 

 

"Každý z nás sa môže slobodne v nedeľu večer rozhodnúť, či pôjde na pivo, alebo bude sedieť pred televíziou a pokúsi sa vyhrať hlavnú cenu," uviedol expremiér.

Rezort financií podľa jeho šéfa počíta aj s prostriedkami na kampaň, ktorá spropaguje zlosovanie a vysielanie na RTVS. "Moje očakávanie je také, aby sme s úctou, pochopením a rešpektom komunikovali s ľuďmi, ktorých presvedčiť dokážeme," doplnil Igor Matovič s tým, že od rezortu zdravotníctva očakáva kampaň, ktorá bude postavená na vysvetľovaní a argumentoch.

 


Popri finančnej motivácii je podľa Igora Matoviča mimoriadne dôležitá edukačná stránka týchto akcií. Popri kampani by mali ľudia zároveň dostať odpovede na "nezodpovedané otázky". Minister podotkol, že približne 51 % ľudí z dospelej populácie stále nie je zaočkovaných. Veľká časť z nich váha, má strach a otázky, na ktoré nepočuli odpovede.

 

Pôvodný článok

O očkovaciu prémiu sa do pondelňajšieho rána prihlásili desaťtisíce ľudí. Prvý nápor registrácií systém podľa rezortu zvládol.

 

 

Súvisiaci článok: Už dnes večer sa môžete registrovať do očkovacej lotérie. Zapojíte sa?

Ministerstvo po spustení o 18:30 evidovalo viaceré podnety od ľudí, ktorým chodili potvrdzujúce SMS a e-maily niekoľkokrát za sebou. Tento technický problém sa mohol vyskytnúť u prihlásených do 20:24, ale v súčasnosti už systém funguje ako má. Potvrdzujúce SMS by mali mať zároveň už teraz v telefóne všetci, ktorí sa registrovali počas nedeľného večera.

Všetci záujemcovia o očkovaciu prémiu a sprostredkovateľský bonus sa môžu prihlásiť na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk.reklama


Zdroj: FB Ministerstvo financií SR/ Netky KP, LC

Foto:  Unsplash/ FacebookNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok