KHL: Slovan v generálke nestačil na Vítkovice

NETKY.SK • 29 August 2014, 07:44 • 2 min

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava neuspeli v generálke na nový ročník Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), keď vo štvrtkovom prípravnom stretnutí v Slovnaft aréne prehrali s českými Vítkovicami 1:2 po predĺžení.

Slovanisti začali svižne a už v 3. min sa dostali do vedenia zásluhou Michala Vondrku. Diváci potom dlho gól nevideli, napokon sa dočkali v závere druhej dvadsaťminútovky. Domáci nevyužili šancu na skórovanie a na druhej strane sa dokázal presadiť slovenský obranca hostí Richard Stehlík. V poslednej tretine gól nepadol a nasledovalo predĺženie. V jeho úvode rozhodol o víťazstve Vítkovíc po chybe brankára Backlunda Jiří Burger. Slovan Bratislava odohrá úvodný zápas novej sezóny KHL 4. septembra proti chorvátskemu Medveščaku Záhreb.

Výsledok - štvrtok:
HC Slovan Bratislava - HC Vítkovice Steel (ČR) 1:2 po predĺžení (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Góly: 3. Vondrka - 37. Stehlík (Strapáč), 61. Burger (E. Němec)