Duda po debute za Herthu: V oslabení bolo ťažké niečo ukázať

NETKY.SK • 25 Júl 2016, 16:35 • 2 min

ALKMAAR - Sobotňajší debut v drese berlínskeho futbalového klubu Hertha BSC nevyšiel slovenskému reprezentantovi Ondrejovi Dudovi podľa jeho predstáv. Berlínčania prehrali v prípravnom zápase na pôde holandského AZ Alkmaar 0:3.

Dvadsaťjedenročný ofenzívny stredopoliar Duda prišiel na ihrisko po polčasovej prestávke, za stavu 0:2 nahradil Alexandra Baumjohanna. Už o desať minút neskôr prišla Hertha o vylúčeného obrancu Niklasa Starka. "Bolo pre mňa veľmi náročné niečo na ihrisku ukázať. V oslabení sme už nedokázali konkurovať," citoval sninského rodáka web berliner-kurier.de.

Dudov krajan Peter Pekarík na prípravné stretnutie do Holandska necestoval. Duda aj Pekarík boli súčasťou slovenskej reprezentácie na majstrovstvách Európy 2016 vo Francúzsku.